28 września 2023

PORTAL 28

Magazyn informacyjny

Czy celebryci są szczęśliwi

celebryta

Zanim zapytamy, czy gwiazdy są szczęśliwe, odpowiedzmy najpierw na pytanie, czym jest szczęście? Czy jeśli czuję się dobrze przez godzinę dziennie, a fatalnie przez resztę dnia, to jestem szczęśliwy? Co zrobić, jeśli jestem szczęśliwy przez osiem godzin dziennie i nieszczęśliwy przez pozostałe szesnaście godzin? Czy jestem szczęśliwym człowiekiem? Dla większości z nas szczęście jest stanem, który nie jest stały. Nie jesteśmy zadowoleni przez cały dzień. Przynajmniej większość z nas nie jest.

Czym jest szczęście? Szczęście oznacza poczucie głębokiego zadowolenia. Wesołych perspektyw. Postawa pozytywnych myśli. Osoba, która ma te cechy jest szczęśliwa we wszystkich porach dnia.

Więc jak to jest z celebrytami? Mają sławę i bogactwo. Mogą kupić to, co tylko zapragną Każda wiadomość o nich jest oczekiwana przez całą populację. Więc muszą być szczęśliwi!

Ale niestety, szczęście jest z dala od większości z nich. Mówiąc o zadowoleniu, większość z nich nie tylko nie czuje żadnego zadowolenia, ale wielką frustrację. Są oni czasami tak niezadowoleni z własnego życia, że chcą uciec od samych siebie.

Szczęście ma coś wspólnego z pieniędzmi, ale tylko do pewnego stopnia. Szczęście nie ma nic wspólnego ze sławą, jeśli nie jesteś zadowolony z siebie. Jeśli ktoś nie ma poczucia własnej wartości nigdy nie będzie szczęśliwy. Starajmy się być szczęśliwi w naszym własnym wewnętrznym świecie.

Copyright PORTAL 28 © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.