Recenzje smartfonów

telefon

Smartfon, w obecnych czasach, jest narzędziem które wielu z nas uważa za niemal nieodzownego towarzysza codziennego życa – od zwyczajnych funkcji telefonu, przez komfortowe i funkcjonalne przeglądanie internetu, robienie zdjęć czy wreszcie mnogość oferujących różne możliwości aplikacji. Poniżej prezentujemy wybrane modele z krótkim opisem ich zalet, aby pomóc Państwu zdecydować:

  • Samsung Galaxy S8+: Cechujący się wyjątkowo mocno wykorzystującym przestrzeń na przednim panelu ekranem 6,2 cala, jasnym i ostrym wyświetlaczem oraz najszybszym procesorem spośród przedstawianych urządzeń. Posiada także technologię bezprzewodowego ładowania oraz Bluetooth 5.0, umożliwiający parowanie z wieloma urządzeniami.
  • Apple iPhone 7 Plus: Model przede wszystkim odznacza się masywną pamięcią wewnętrzną o wielkości 256 GB, doskonałą widocznością ekranu w słabych warunkach oświetleniowych, długą pracą na akumulatorze oraz wyjątkowo dobrym aparatem z teleobiektywem.
  • LG G6: Długi wyświetlacz 18:9 pozwala na świetną czytelność treści, podwójny tylny aparat jest w stanie robić zdjęcia w trybie szerokokątnym, zaś sam telefon ma wyjątkowo wytrzymały na przegrzanie akumulator i jest kompletnie wodoszczelny.
  • HTC U Ultra: Wyróżnia się niewielkim dodatkowym ekranem nad ekranem głównym, który to stale wyświetla aktualności i znacznie przyspiesza korzystanie z telefonu. Szklany, 5,7-calowy ekran główny cechuje się też świetnym balansem kolorów i ostrością, interfejs jest wyjątkowo intuicyjny jak na Androida, a sam procesor wyróżnia się szybką pracą jak na obecne standardy. Wreszcie, aparat zdecydowanie przoduje w przypadku zdjęć w świetle dziennym.